Biurka 

Jeżeli posiadamy dzieci w wieku szkolnym albo sami pracujemy w domu, odpowiednio dobrane biurko będzie dla nas nie tyle przyjemnym dodatkiem, ile absolutną koniecznością. Nie ma też sensu zakładać, że wystarczy tutaj ten sam mebel, którego używamy do pracy z komputerem. Zwłaszcza dzieci potrzebują znacznie więcej przestrzeni niż jest im w stanie zaoferować standardowe biurko komputerowe. Trzeba się tutaj zatem liczyć z dodatkowym wydatkiem, który jednak - z perspektywy czasu - na pewno się opłaci.

Biurka wykorzystywane w pracy czy nauce szkolnej muszą przede wszystkim posiadać odpowiednią wielkość: sugerowana szerokość to 80-90 cm, natomiast długość: 120-160 cm. Takie wymiary zapewnia użytkownikowi (niezależnie od wykonywanej przez niego pracy) optymalne warunki do działania. Zwróćmy uwagę, że nogi powinny spoczywać swobodnie na ziemi - a jeśli nie jest to możliwe, to chociaż na podnóżku.

Niemal równie istotny, co sam mebel, jest zapewnienie sobie odpowiedniej ilości światła. Niezależnie od tego, czy pracujemy przy pomocy zeszytów i książek, czy komputera, powinniśmy dbać o zdrowie naszych oczu. Biurko osoby praworęcznej powinno stać lewym bokiem do okna, leworęcznej zaś - odwrotnie. Powinno się też unikać stawiania biurka tyłem do okna.

Brak produktów z tej kategorii

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Suma

Przejdź do kasy